Mūsų partneriai:

Bud Mat Steel Service
Toode
Pruszynski
SMA
Ruukki
Borga

Paslėpta konstrukcija - plokštės neišimamos (A/A)

Trumpas aprašymas: A sistema yra ekonomiška pakabinama lubų konstrukcija su uždarais nešančiaisiais profiliais. AMF plokštės iš visų pusių turi GN briauną (antbriaunio ir įpjovos jungimui). Lubų plokštės iš sumontuotos konstrukcijos neišimamos. Priėjimas prie tarplubio yra per įtaisytas tikrinimo angas. Kasetinių ir panelinių dydžių asortimentas, tai didelė pasiūla kiekvienos erdvės laisvam formavimui. Į lubų konstrukciją funkcinius elementus, nesunku įmontuoti šviestuvus, difuzorius, splinklerius ir pan.

 

Atsparumas gaisrui: Mineralas: pagal DIN 4102 medžiaga A2-s1,d0 priklauso nedegių medžiagų grupei, atitinka LST 1531/1K:2001 reikalavimus. LST 1532/1K:2001 atsparumas gaisrui yra Rp iki120 minučių įskaitant įtaisytus rastrinius apšvietimo elementus..

Garso sugeriamumas: pagal DIN 522 12, detalesnius duomenis atskiriems paviršiams galima rasti prospekte.

Garsinis nepralaidumas: priklausomai nuo nešančiosios konstrukcijos ir greta esančių statybinių medžiagų; orientacinės reikšmės plokštėms.

Šiluminis laidumas: pagal DIN 52612 λ=0,052-0,057 W/mK (MINERAL) / 0,090 W/mK

(FIBRAFUTURA).

Paviršius: plokštės nudažytos dispersiniais dažais, pagrindinė spalva balta panaši RAL 9010, kiti šviesūs tonai pagal RAL pagal užsakymą, FIBRAFUTURA plokštės - be paviršinio dažymo.

Naudojami raštai: AMF-Thermatex ir AMF-FIBRAFUTURA – žiūr. prospektą

Šviesos atspindėjimas: neakinantis, priklausomai nuo paviršiaus iki 90%.