Mūsų partneriai:

Toode
SMA
Borga
Ruukki
Pruszynski
Bud Mat Steel Service

Klima (sistema Ec)

 Trumpas aprašymas:Lubų konstrukcija su matomais nešančiaisiais profiliais 15 arba 24 mm pločio, kiekvieną  plokštę galimpakeisti, plokštės lengvai įstatomos į nešantįjį rastrą, turi SK arba VT briaunas, įvairiapusis panaudojimas praėjimuose, koridoriuose, raštinių bei gamybinėse patalpose, nes lengvai prieinama prie laidų tarplubyje. Lubose yra kombinuojami aktyvūs elementai ir/arba šildomi vandeniu, išvedžiojamu iš centrinės, su pasyviais plokščių AMF-GIPS, AMF-Metall arba AMF-Kombimetall elementais.

 

 

Klima lubos įgalina užtikrinti pageidaujamą temperatūrą patalpoje, t.y. gali veikti kaip šaldančios arba kaip šildančios. Šios sistemos privalumas yra tas, kad turi ribotą oro keitimo pareikalavimą (jei kondicionavimo technika naudojama tik oro keitimo užtikrinimui ir jo drėkinimui, kondicionavimo technikos trasa yra iki 5 kartų mažesnė), sumažina dulkių ir dulkių mikrodalelių sklandymą, užtikrina reguliarų temperatūros pasiskirstymą patalpoje, galimas individualus reguliavimas pagal pasirinktas zonas ir t.t. Klima lubom naudojamas vanduo, kuris paruošiamas (šaldomas arba šildomas) didelės apimties įrenginyje, iš kur vanduo vamzdžiais paskirstomas po pastatą.

Kaip aktyvieji elementai naudojami paneliai AMF-Thermatex E-plokštės su gipso kartono sluoksniu AMF-GIPS  GOMERA variantu arba AMF-GIPSLIVADA; reikalui esant kaip plokštės AMF-Kombimetall E,t.y. mineralinės plokštės su metaliniu lygiu arba perforuotu paviršiumi. Pasyvieji elementai tai standartinės plokštės AMF-Thermatex, AMF-Gips, reikalui esant AMF-Metall arba AMF-Kombimetall, įgalina lubų plokščių šonuose lengvai padaryti įpjovas, įstatyti techninius prietaisus (reflektorius, reproduktorius ir t.t.).

Maksimalus darbinis slėgis: 6 barai.

Pralaidumas garsui: priklausomai nuo nešančiosios konstrukcijos įrengimo ir greta esančių statybinių medžiagų; plokščių orientacinės reikšmės.

Naudojami raštai: plokštės AMF-Thermatex, AMF-Gips, AMF-Kombimetall

Šviesos atspindėjimas: neakinanti, pagal paviršių iki 90%

'>plokštės AMF-Thermatex, AMF-Gips, AMF-Kombimetall

 

Šviesos atspindėjimas: neakinanti, pagal paviršių iki 90%