Mūsų partneriai:

SMA
Bud Mat Steel Service
Pruszynski
Borga
Toode
Ruukki

Apie įmonę

 

    UAB „Cestus“ veiklą pradėjo 2007 metais. Pagrindinė veikla pradžioje buvo ir iki šiol išliko prekyba stogų dangomis, lankstinių gamyba bei prekyba pakabinamomis lubomis. Per šešerius veiklos metus imonė sukaupė pakankamai patirties, kad galėtų dominuoti vietos ir kitų rajonų rinkose, subūrė patikimų, kompetetingų specialistų kolektyvą, įgijo klientų pasitikėjimą. Dėka atidumo kiekvienam klientui ir kruopštaus darbo kiekvienais metais didėja esamų klientų ratas, kyla teikiamų paslaugų kokybė ir plečiasi vykdomų darbų geografija.

    Pagrindine įmonės funkcija – tiekti konkurencingas ir kokybiškas prekes bei paslaugas. Gamybai įrengtos patalpos ir atsižvelgiant į gamybos procesą ir paslaugų įvairovę samdomi darbuotojai.

Mūsų įmonei labai svarbu pagarba ir tolerancija net tik tarp darbuotuojų, bet ir tarp klientų, tiekėjų. Esame suinteresuoti sistemingu bendradarbiavimu su tiekėjais, nuoširdžia komunikacija su klientais bei patikimo darbdavio įvaizdžio kūrimu darbuotojų tarpe.

    Įmonės tikslas - tobulinti įmonės darbo kokybę, kelti darbuotojų kvalifikacijas, kurti saugią darbo aplinką, parduoti produktą klientams taip, kad būtų patenkinti jų lūkesčiai ir kiltų noras rekomenduoti įmonę savo pažįstamiems.

      Mūsų devizas: „Gera kokybė patenkina vartotojus, aukšta kokybė gali nustebinti juos!

   Mūsų misija. Esame tam, kad patenkintume savo esamų ir busimų klientų stogų dangos, skardos lankstinių bei pakabinamų lubų poreikį.

     Mūsų vizija. Siekiame tapti lydere skardos lankstinių, stogo dangų bei pakabinamu lubų tiekime.

     Mūsų vertybės:

    Kokybė. Vertiname ir tiekiame kokybišką produkciją, siekiame kokybiško bendradarbiavimo ir bendravimo. Visa mūsų tiekiama produkcija atitinka ES reikalavimus.

    Patikimumas. Paslaugų ir produkcijos patikimumu rūpinames nuo pirmojo pokalbio su klientu. Atsakingai žiūrime i savo įsipareigojimus.

    Kolektyvas. Vardan sklandaus darbo vertiname ir rūpinamės savo kolektyvu, kuris yra profesionalas savo srityje.

    Punktualumas. Nes vėlavimas tai ne laiko stokos, o ne pagarbos ženklas.

    Pagarba. Pagarba ne tik klientui, bet ir mus supančiai darbuotojų bei tiekėjų komandai, aplinkai ir žinoma – gamtai.